10 tendencat nga vitet 2000 që janë rikthyer sërish në stil
 
Shperndaje
ikub#: 2005180073
Tendencat që janë rikthyer, ndoshta i urreni ose do t’i adhuroni.
FOTO GALERI
Kur shikojmë modën e vjetër habitemi si gjithë bota e ka preferuar atë trend. Moda ndryshon vit pas viti dhe shpesh rikthehen stile që neve nuk do të na shkonte kurrë mendja. Pra mbetemi të habitur me guximin e modës. Pra në këtë mënyrë njerëzit fillojnë dhe ju përshtaten stileve të rikthyera në modë.  Ndonjëherë këto prurje duken qesharake, por për t’iu vërtetuar se ky stil është bërë trend, shfletoni galerinë e mësipërme. Gjithsesi me këto foto ju do të ndieni edhe njëherë nostalgji për pamjet e munguara prej kohësh. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: MODE NOSTALGJI TENDENCE TREND VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved