12 raste kur njerëzit e humbasin sensin e të bukurës
 
Shperndaje
ikub#: 2005180036
Ja disa fotografi që nuk kanë lidhje me botën e të bukurës.
FOTO GALERI
Moda është gjithmonë në zhvillim, por kur mundohesh të krijosh diçka unike, padashur e humb sensin e bukurisë dhe përfundon në rezultate të pakënaqshme. Në internet mund të gjini shumë foto të çuditshme, pra jo çdo gjë shkon ashtu si e mendon. Ndonjëherë rezultatet tuaja të papritura mund t’iu trembin. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar disa fotografi që vërtetojnë se si bukuria keqinterpretohet. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FOTOGRAFI MODE STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved