3 tendencat e çantave më praktike
 
Shperndaje
ikub#: 2005180008
Çantat në formë kove janë trendi më i preferuar i verës.
FOTO GALERI
Nëse dëshironi të mbani një çantë praktike dhe elegante, modeli më i duhur është çan ta në formë kove. Ato janë mjaft të gjera për të ruajtur të gjitha gjërat tuaja të përditshmërisë, nga shishja e ujit, telefoni, çelësat dhe mjetet e grimit. Përveç se kanë shumë hapësirë, ato janë edhe shumë unike duke ju treguar gjithmonë elegante me stilin tuaj. Në galerinë e mësipërme janë vetëm 3 modele të këtyre çanta për një ide dhe frymëzim.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA STIL TREND VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved