Ja fjongot e flokëve që duhet të vendosni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005180013
Fjongot e flokëve janë aksesori më i bukur ose le të themi ‘qershia mbi tortë’
FOTO GALERI
Koha ka kaluar më shpejt ndërsa ju keni qenë duke hulumtuar trendet e reja në veshje dhe aksesorë. Por për të prekur pak më shumë feminitetin tuaj, fjongot e flokëve janë kthyer në aksesorin më të preferuar, Deri8 më tani kemi shikuar kordelet, por mos harroni fjongot e bukura që ju tregojnë me një karakter të brishtë, e ëmbël dhe tërheqëse. Këto fjongo vijnë nga modelet më të ndryshme duke filluar nga më të thjeshtat me ngjyra deri te fjongot e zbukuruara me perla. Për më tepër shfletoni galerinë e mësipërme.  
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE FJONGO FLOKE HOROSKOPI DITOR

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved