10 kombinimet e ngjyrës gri në veshje
 
Shperndaje
ikub#: 2005190061
Ja si mund ta kombinoni ngjyrën gri.
FOTO GALERI
Ngjyra gri është gjithmonë e kombinueshme, por edhe shumë e rehatshme. Nga triko dhe deri tek fundet ose fustanet, ka kaq shumë mënyra për të veshur ngjyrën gri. Në këtë artikull janë disa nga veshjet më të preferuara ngjyrë gri. Shfletoni galerinë e mësipërme për të marrë disa ide nga këto veshje elegante. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: GRI KOMBINIME NGJYRE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved