6 kombinimet më të rehatshme për një fundjavë
 
Shperndaje
ikub#: 2005190031
Ja disa mënyra si të kombinoheni këtë fundjavë.
FOTO GALERI
Tani për tani, "veshja e fundjavës" është pak më ndryshe se herët e tjera. Tashmë jemi më të lirë, duket sikur karantina po mbaron dhe normalisht keni nevojë për shëtitje të gjata në natyrë. Edhe nëse nuk keni bërë plane për fundjavën, në këtë artikull do të gjini veshjet më të rastësishme, të thjeshta, të bukura dhe të rehatshme. Në galerinë e mësipërme do të gjini kombinimet më të mira për fundjavën tuaj. 
 
 
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDJAVE KOMBINIME STIL VERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved