Ja “gardëroba kapsulë” e verës për çdo femër
 
Shperndaje
ikub#: 2005190015
Ide dhe frymëzim nga gardëroba kapsulë e verës për të gjitha femrat.
FOTO GALERI
Vera është sezoni më i shumëpritur për të eksperimentuar me veshjet e preferuara.  Normalisht që pas tetë muajsh rraskapitës nga i ftohti, të përgjumur në dëborë, tashmë ecja jashtë me pantallona të shkurtra ju duket si një çlirim shpirtëror. Pavarësisht se çfarë kaluam, kjo verë është e detyruar që të na sjellë gëzim, qoftë një shëtitje jashtë apo hapja e dritares nëse punoni nga shtëpia do t’iu dhurojë flladin dhe aromën verore. Sigurisht që nuk do të harrojmë tendencat e verës në veshje, këtu do të gjini gardërobën kapsulë për çdo femër në gjithë sezonin  e verës. Hidhini një sy galerisë së mësipërme. 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FEMER GARDEROBE KAPSULE VERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved