6 këshilla për të frenuar plakjen, nga jashtë
 
Shperndaje
ikub#: 2005200051
Mos harroni, qëllimi i mjekësisë estetike është që si meshkujt dhe femrat të duken mirë në moshën që kanë.
FOTO GALERI
Ky është thelbi i punimeve dhe përfundimeve të Kongresit të 9-të Kombëtar të Shoqatës Italiane të Mjekësisë Estetike. 
Ajo propozon më poshtë disa këshilla të vlefshme të cilat nuk duhet të anashkalohen.
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FRENIMI LEKURA PLAKJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved