Disa këshilla për biondet, natyrale, ose jo
 
Shperndaje
ikub#: 2005200090
Bionde natyrale apo e lyer, e artë, platin apo fije të verdha, pa marrë parasysh se çfarë lloj bionde jeni këto 8 këshilla janë shumë të vlefshme për ju.
FOTO GALERI
Këto këshilla do ju ndihmojnë të mbani më gjatë ngjyrën e flokut dhe ti bëni ato të duken të shëndetshme dhe plot jetë.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BIONDE FLOKE KESHILLA LYERJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved