Ja modelet e thonjve për këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005200041
Normalisht që ngjyrat e ndezura do të jenë pjesë e trendit të verës.
FOTO GALERI
Trendi i thonjve në sezonin e verës. Tashmë vera erdhi dhe ju duhet të ndiheni të kompletuar me çdo gjë. Fatmirësisht keni pasur kohën e duhur për të hulumtuar për trendet e fundit. Por këtu do të gjeni modelet më të preferuara të thonjve. Shfletoni galerinë e mësipërme për ide dhe frymëzim. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: NGJYRA THONJ TREND VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved