Si të kemi flokë me më shumë shkëlqim këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005200020
Të gjitha gratë dëshirojnë të kenë flokë me shkëlqim dhe të butë. Por kjo dëshirë, për shumicën e tyre është më shumë si një ëndërr se sa realitet.
FOTO GALERI
Ato përdorin produkte nga më të ndryshmet për ti trajtuar dhe dhënë shkëlqimin e flokëve, që në shumicën e rasteve rezultojnë në dëmtim të tyre për shkak të kimikateve që përmbajnë.  
Ndaj më lart janë disa mënyra si të shtoni shkëlqimin e flokëve dhe të mos i dëmtoni ato. Kjo bëhet vetëm përmes produkteve natyrale.
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE SHKELQIM VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved