5 këshilla për vajzat me flokë kaçurrela
 
Shperndaje
ikub#: 2005210071
Disa vajza janë të bekuara me flokë kaçurrela ndërsa pjesa tjetër e vajzave shpenzojnë orë të tëra për ti bërë ato. Mirëpo sido që të jete edhe floku kaçurrel ka disa mënyra për kujdesin dhe mbajtjen sa më të shëndetshme.
FOTO GALERI
.
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE KACURRELA KESHILLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved