Modelet e bikinit që ju përshtaten çdo femre
 
Shperndaje
ikub#: 2005210086
Rrobat e banjës që duhet të vishni këtë verë.
FOTO GALERI
Tashmë mbërritëm në kohën e shumëpritur të plazhit dhe mendja na shkon te modelet e bikinit. Kur porosisni një palë rroba plazhi, ju mendoni menjëherë për mënyrën se si do të rrinë ato në trupin tuaj. Pra i gjithë meraku mbetet te forma e trupit tuaj. Por për tu dukur bukur dhe me një trup elegant janë disa lloje të veçanta bikini, prandaj shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me modelet e duhura.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BIKINI PLAZH RROBA VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved