Jo vetëm të shkurtrat, por edhe pantallonat e gjata do të jenë trendi i kësaj vere
 
Shperndaje
ikub#: 2005220006
Ja modelet e pantallonave verore...
FOTO GALERI
Meqenëse tani është zyrtarisht verë, erdhi koha që t’iu themi xhaketave dhe rrobave të trasha ‘mirupafshim’ dhe të përshëndesim rrobat e banjës dhe të gjitha veshjet verore. Mos harroni se pantallonat e verës janë një mundësi e përsosur për tu përdorur. Thjesht duhet të zgjidhni stilet që janë bërë nga pëlhura të lehta dhe posaçërisht për ditët e nxehta të verës. Prandaj shfletoni galerinë e mësipërme për të bërë zgjedhjen tuaj që ju përshtatet. 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE PANTALLONA STIL VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved