Më thuaj moshën të të tregoj ç'fustan të mbash
 
Shperndaje
ikub#: 2005220129
Modelet dhe dizajnët e veshjeve variojnë në baze të moshës dhe rastit. Në të vërtetë jo të gjitha veshjet apo veçanërisht fustanet janë të përshtatshme për çdo moshë duke qenë se ato duhet të përshtaten me stilin dhe personalitetin e personit që i vesh.
FOTO GALERI
Ja cili është fustani që ju jep më shumë stil sipas moshës
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE MODELE MOSHA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved