Trendi i maskave, tashmë kthehen në një aksesor bukurie
 
Shperndaje
ikub#: 2005220133
Maskat, deri dje ishin nevojë tani do të bëhen edhe aksesor bukurie.
FOTO GALERI
Maskat po bëhen një trend i preferuar. Si dizajnerët dhe influencuesit po i kthejnë pajisjet mbrojtëse në një aksesor elegant dhe tërheqës. Maska kanë filluar të hyjnë në përdorim nga të gjithë njerëzit kur pandemia e koronavirusit pushtoi pothuajse gjithë globin. Pra të vendosësh një maskë është një sakrificë e vogël, e thjeshtë, me të cilën ju mund të shpëtoni nga kauza e madhe që ka shkaktuar koronavirusi. Por jo vetëm kaq maskat tashmë do të kthehen në aksesorin tuaj më të dashur sepse mbi të gjitha është higjienike. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe do të mahniteni me modelet e maskave që janë kthyer në një trend.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR MASKA MODEL STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved