9 produktet natyrale që bëjnë mrekulli për fytyrën tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2005230015
Ndotja e mjedisit, stresi dhe mungesa e gjumit mund te shpërfytyrojnë fytyrën tuaj. Për ta rigjeneruar epidermën dhe për me shume shkëlqim, ja 9 gjeste natyrale.
FOTO GALERI
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA NATYRALE PRODUKTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved