Ja trendet e reja që u bënë shkak celebritet
 
Shperndaje
ikub#: 2005230021
Ndonjëherë nuk ka nevojë për rregulla, ne mund ta bëjmë vetë modën.
FOTO GALERI
Njerëzit e famshëm ndahen në 2 grupe; ata që ndjekin trendet e modës dhe ata që i bëjnë vetë ato. Grupi i fundit përbëhet nga më pak celebrite, por ato gjithmonë do të mbahen mend si pionierët e modës. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me tendencat më të bukura dhe të veçanta të modës që u bënë të njohura falë të famshmëve.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITE MODE STIL TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved