Si t’i vishni bukur dhe me stil këmishat
 
Shperndaje
ikub#: 2005230025
Disa këshilla mode si ta kombinoni si duhet këmishën.
FOTO GALERI
Këmishët shpesh i leme pas dore, por ne fakt ato janë te domosdoshme dhe mund te ndryshojnë tërësisht pamjen. Për te zgjedhur modelin dhe stilin ja hapat qe duhet te ndiqni.
 
Fillimisht duhet zgjedhur modeli. Pavarësisht ndryshimit te modës, kemisha e bardhe mbetet  e pazëvendësueshme. Roza, bluja, ato me motive, me vija apo kuadrate do jene gjithashtu ne mode edhe ne sezonet ne vijim. Për sa i përket materialet, këmishët prej pambuku do vazhdojnë te qëndrojnë ne krye te listës. Te ngushta, te shkurtra, te gjata, te gjera, me mëngët e përthyera apo te mbledhura, këmishët do jene te shumëllojshme.
 
Zgjedhja e stilit. Ndryshe nga sa mund te mendohet, këmishët nuk janë vetëm për femrat mbi moshën 40 vjeç. Edhe me te rejat mund te duken për mrekulli nëse dine si ta kombinojnë. Për ne zyre, për ne kafe apo për një darke te veçante, gjithçka ka te beje me kombinimin. Ja disa mundësi.
 
 
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: KEMISHA KOMBINIMI STILI VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved