10 aksesorët nga filmat ikonikë që mund t’i blini vërtetë
 
Shperndaje
ikub#: 2005250086
Bizhuteritë që keni parë në filma mund t’i keni edhe ju!
FOTO GALERI
Ne i duam filmat, kur i shikojmë nuk përqëndrohemi vetëm te ngjarja, por edhe te pamja e aktorit. Duke filluar që nga vendi, atmosfera, kostumet dhe deri te bizhuteritë. Në këtë artikull do të fokusohemi te bizhuteritë, të cilat mund t’i gjejmë edhe jashtë filmit. Shfletoni galerinë e mësipërme për të gjetur disa kopje të këndshme të gjerdanëve, byzylykëve dhe unazave nga filmat ikonikë dhe shpresojmë që lista jonë do t'ju ndihmojë të realizoni ëndrrat tuaja për të pasur një ditë tuajën aksesorin e dëshiruar. 
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE BIZHUTERI FILMA PAMJE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved