8-të maska të thjeshta për kujdesin e fytyrës në kushtet e shtëpisë
 
Shperndaje
ikub#: 2005250082
Me këto maska ju nuk ju duhet të shpenzoni më për produktet e bukurisë.
FOTO GALERI
Femra harxhon mesatarisht rreth 300 dollarë në muaj me produktet e bukurisë dhe produktet kozmetike, sipas hulumtimit. Kjo barazohet afërsisht me 3,700 dollarë në vit dhe mbi 220,000 dollarë gjatë gjithë jetës, megjithëse shumë produkte të bukurisë mund të zëvendësohen në kushtet e shtëpisë. Të paktën, ne të gjithë mund të bëjmë maska për fytyrën me përbërës natyralë, në vend që t'i blejmë ato. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me disa receta që mund të konkurrojnë me produktet e fytyrës të blera në dyqane.
 
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRE KOZMETIKE LEKURE MASKA SHENDET

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved