5 mënyra si të vishni bluzën e bardhë
 
Shperndaje
ikub#: 2005260031
Kopjoni menjëherë këto modele stilimi dhe ju duhet vetëm një bluzë e bardhë.
FOTO GALERI
Fatmirësisht të gjithë e kanë një bluzë të bardhë në gardërobën e tyre. Bluza e bardhë është e përshtatshme për çdo kohë dhe vend. Ju mund ta kombinoni atë me gjithçka, por në këtë artikull do të mësoni se si mund ta vishni atë. Me vetëm një nyjë apo disa truke ju mund ta ktheni bluzën e bardhë në trendin më të dëshiruar. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe mësoni transformimet e bluzës së bardhë. Tashmë ju mbetet vetëm t’i provoni edhe ju. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BLUZE BUKURI MENYRA MODEL STIL

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved