8-të mbajtëse për flokët tuaja kur flini gjumë
 
Shperndaje
ikub#: 2005260120
Këto kapele gjumi janë shumë të domosdoshme për rutinën tuaj të natës.
FOTO GALERI
Nëse shkoni në shtrat pa një mbajtëse flokësh atëherë jastëku dhe flokët tuaja do të bëhen me yndyrë. Pra kur ju mbuloni flokët tuaj gjatë natës do të keni shumë përfitime, flokët tuaj nuk do të dëmtohen, majat nuk do të ndahen në dysh dhe më e rëndësishmja flokët do të jenë më të shëndetshëm dhe jetëgjatë. Gjithashtu do ta keni më lehtë stilimin e flokëve në mëngjes. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar modelet e ndryshme për kapelat e gjumit. Që ju të flini rehat dhe të bëni një gjumë të ëmbël mblidhni flokët me këto. 
 Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GJUME KAPELE NATE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved