Arti i thonjve gjatë verës
 
Shperndaje
ikub#: 2005260097
Kopjoni këto modele për të plotësuar pamjen tuaj.
FOTO GALERI
Dizajni te thonjtë tuaj quhet si ‘qershia mbi tortë’ por me krijimet e reja ju keni për të mbetur të kënaqur. Në këtë artikull do të shikoni modele të ndryshme dizajni dhe ngjyrash. Janë të përsosura për qershor dhe korrik. Pra pushimet tuaja do të bëhen edhe më të bukura kur ju i kushtoni rëndësi edhe pamjes suaj të jashtme. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ART DIZAJN NGJYRA THONJ

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved