Celebritetet që guxuan me ngjyrat e flokëve dhe shokuan fansat
 
Shperndaje
ikub#: 2005260018
Rozë, portokalli, vjollcë, lejla dhe jeshile neoni - shumë prej nesh duan ngjyra të ndritshme në rrobat dhe aksesorët tanë, por vetëm më të guximshmet në stil mund ti preferojnë këto ngjyra edhe në flokët e tyre.
FOTO GALERI

Njerëzit e famshëm nuk bëjnë përjashtim, dhe vetëm aktorët dhe këngëtarët më të guximshëm zgjedhin ngjyrat më të ndritshme të ylberit për të lyer flokët, duke shokuar fansat e tyre pa pushim.

 

Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETET FANSA FLOKE NGJYRA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved