Rrobat e banjos trup, modelet më të bukura të verës
 
Shperndaje
ikub#: 2005260103
Po ëndërroni edhe ju valët e detit dhe rërën e nxehtë të plazhit?
FOTO GALERI

Në këtë periudhë të ndërlikuar, dhe pas kësaj periudhe të gjatë të bllokimit, të gjithë shpresojmë që këtë verë të mund të shijojmë disa ditë në det. Sidoqoftë, ekziston një siguri, të paktën nga një këndvështrim i modës: të gjithë rrobat e banjës janë ende modeli kryesor.

Por jo vetëm në plazh! Në fakt ka shumë variacione perfekte për tu veshur edhe në qytet, duke i kombinuar me veshjet e duhur. Por, cilat janë versionet e domosdoshme të verës 2020? Shikoni galerinë në vijim.

 
Shfleto artikuj te tjere per: BANJE MODELE RROBA TRUP VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved