10 ide dhe stilime flokësh për t’i mbrojtur nga temperaturat e larta të verës
 
Shperndaje
ikub#: 2005270049
Përveç kujdesit personal për flokët edhe stilimi luan një rol të rëndësishëm.
FOTO GALERI
Kur moti nxehet e vetmja gjë që mendojmë janë stilimet mbrojtëse të flokëve. Gjatë kohës së karantinës kemi mësuar shumë gjera, kështu që jemi përgatitur për gjithçka. Tashmë ka ardhur koha t’iu dhuroni flokëve tuaj një pushim nga modeli i përditshmërisë. Pra janë disa stilime që do të mbrojnë flokët nga dielli i nxehtë veror dhe çdo gjë tjetër problematike. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe zgjidhni modelin tuaj të preferuar. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODEL NXEHTESI STIL VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved