Pantallonat verore: modelet e freskëta dhe elegante për të sfiduar të nxehtin
 
Shperndaje
ikub#: 2005270040
Këto janë modelet që duhet të preferoni këtë verë.
FOTO GALERI

Eleganca nuk është asgjë pa praktikicitetin dhe për këtë arsye, në mesin e veshjeve që na nxisin pantallonat elegant, qëndrojnë në një version ultra të lehta.

Veshja perfekte për verën, janë të duhura për te kombinuar komoditetin me stilin.

 

Shfleto artikuj te tjere per: MODELE PANTALLONA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved