Shapkat me takë: tendenca më e veçantë e verës
 
Shperndaje
ikub#: 2005270087
Zbuloni me ne zgjedhjen më të bukur të shapkave për verën, modeli që do t’ju rikthejë në vitet 90!
FOTO GALERI

Shapkat me takë janë padyshim tendenca më e veçantë e verës. Përveç se sjellin shumë stil në pamjen tuaj ato ju rikthejnë pas në kohë: në shkëlqimin e viteve 90’.

Ato mund t’i kombinoni pothuaj me gjithçka dhe kanë aftësinë t’ju dhurojnë elegancë dhe stil në pamjen tuaj. Shikoni modelet më të bukura të shapkave me takë.

 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE SHAPKA TAKE VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved