Stilimet më të thjeshta të flokëve për gjithë verën
 
Shperndaje
ikub#: 2005270003
Ja stilimet e flokëve që duhet të mbani gjatë verës.
FOTO GALERI
Tashmë që vera ka mbërritur ju jeni duke kërkuar një stil që ju përshtatet gjithë sezonin. Normalisht që vera e nxehtë shkakton djersë dhe shkatërrimin e flokëve, por gjithçka varet nga mirëmbajtja juaj. Nëse dëshironi të dukeni bukur dhe njëkohësisht të kujdeseni për flokët tuaja janë disa stilime të thjeshta të përshtatshme për verën që zgjasin pothuajse gjithë ditën. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me këto modele. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GERSHETA MODEL STILIM VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved