Trendi i make-up që do t’iu lejë pa fjalë
 
Shperndaje
ikub#: 2005270098
Ne jemi mësuar të shikojmë gjithmonë një make-up të bukur, por këtë herë do të njiheni me grimin më të shëmtuar.
FOTO GALERI
Cila është gjëja e parë që ju vjen në mendje kur mendoni për grimin? Procesi që ju e aplikoni apo rezultati?! Të gjithë mendojnë se grimi është zgjidhja më e madhe e defekteve tuaja në fytyrë. Pra një mënyrë për të fshehur pa përsosmëritë dhe për të nxjerrë në pah tiparet tuaja më të mira. Grimi duke u reklamuar nga modele të përsosura në foto, me lëkurë të përsosur, ose të famshme të njohura gjithmonë duket i mrekullueshëm dhe një magji më vete. Por në këtë artikull ju do të njiheni me një make-up shumë ndryshe, të çuditshëm dhe të habitshëm.  Nuk është e thënë që grimi t’i përshtatet gjithmonë të bukurës, në këtë rast ju do të njiheni me transformimet që ju mund të bëni. Ide kreative që çojnë shumë larg imagjinatën. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me @uglymakeuprevolution grimet më unike që keni parë deri më tani.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI GRIM MODELE PAMJE TREND

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved