Gërshetat anësore, me i preferuari nga celebritetet dhe fashionistet
 
Shperndaje
ikub#: 2005280044
Yjet dhe influencuesit pëlqejnë të luajnë me detajet për stilimiet e tyre të flokëve.
FOTO GALERI

Gërshetat anësore janë të njohura, sepse ato ju lejojnë të ndryshoni pamjen tuaj të flokëve tuaj në çast, duke ngritur një pamje të përditshme të flokëve në një propozim shumë joshës. Të dashur nga Cara Delevingne, të cilët i bënë ato tendencat kryesore, flokët me gërsheta anësore franceze (ato që ngjiten në kokë për të qenë të qarta) janë shumë të vlerësuara, së bashku me propozimet me flokë të lirshëm të pasuruar me gërsheta anësore, të rënë në variacione të pafundme.

Shumë yje të tjerë dhe fashioniste gjithashtu zgjedhin këtë lloj stilimi flokësh për raste të veçanta.

 

Shfleto artikuj te tjere per: ANESORE CELEBRITETE FASHIONISTE GERSHETAT PREFERUAR

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved