Ja ngjyrat e flokëve që duhet të guxoni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005280072
Kjo verë kërkon shumë ngjyra sepse sapo kemi dalë nga izolimi dhe duhet të shpërthejmë si ato lulet e bukura gjithë energji.
FOTO GALERI
Vera nënkupton argëtim dhe një pamje të freskët. Thoni lamtumirë çdo hije që ju ka mërzitur, nuk ka asgjë më të keqe se flokët që ju janë bërë të bezdisshëm për një kohë të gjatë. Stilistët e flokëve po nxjerrin teknika të reja, kombinime ngjyrash dhe pamje që ju do të dashuroheni menjëherë. Një ngjyrë e re e flokëve ju ndryshon humorin dhe vetëbesimin në vete. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me ngjyrat më të dashura për verën 2020. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE NGJYRE STILIST VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved