‘Jade rolling’ deri më tani e keni përdorur gabim!
 
Shperndaje
ikub#: 2005280063
Ja kujdesi kryesor që duhet të keni në përdorimin e ‘jade rolling’
FOTO GALERI
Sipas dermatologëve përdoruesit e rulit të fytyrës, e cila quhet ‘jade rolling’ janë shumë të kënaqur për shkak të përfitimeve që marrin. Duke nisur nga shpërndarja e kremrave në fytyrë më mirë, zbut lëkurën, redukton fryrjen e rrathëve të syve, ngadalëson shenjat e plakjes dhe rrudhat. Me vetëm dy truke të thjeshta ju do të merrni rezultatet e kërkuara, shfletoni galerinë. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKNE FYTYRE JADE ROLLING LEKURE PERDORIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved