Rrobat e banjës, ja “must have” të stinës së verës
 
Shperndaje
ikub#: 2005280046
Me verën shumë pranë nesh, me gjithë paqartësitë e periudhës, dëshira për pushime po rritet.
FOTO GALERI

Vera po ngadalë po shkon, mes njëmijë dyshimeve dhe njëmijë pyetjeve në lidhje me atë që do të jetë dhe çfarë mund dhe nuk mund të bëjmë. Por këto muaj nuk kanë arritur të ndikojnë në dëshirën tonë për pushime Pas një periudhe të gjatë izolimi, dëshira për tu shkëputur nga gjithçka dhe dëshira për t'u çlodhur pranë detit është më i fortë se kurrë.

Dhe markat e veshjeve të plazhit që i duam më shumë, nga Calzedonia në Tezenis, duke kaluar nëpër Yamamay dhe shumë të tjerë, janë të gatshëm të plotësojnë plotësisht nevojat tona të stilit edhe në plazh. Shikoni modelet e rrobave të banjës që duhet të preferoni këtë sezon veror.

 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE MUST HAVE RROBAT E BANJES VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved