Veshjet me dantella, garanci për elegancën dhe feminitetin
 
Shperndaje
ikub#: 2005280041
Me këto veshje dantelle pamjet tuaja të verës do të jenë super elegante!
FOTO GALERI

Chic, bon ton dhe, pse jo edhe sensuale: këto janë veçantitë që na bëjnë t’i duam çmendurisht veshjet me dantella. Një kategori rrobash që gjen vendndodhjen e saj të përsosur në shumë raste të ndryshme, nga ato më të veçanta, siç mund të jetë një ceremoni elegante, deri në çdo mbrëmje në të cilën duam të ndjehemi bukur! Por gjithashtu mund t’i shfaqni lehtësisht edhe gjatë ditës, thjesht duhet të jeni të kujdesshëm në kombinimin e duhur të tyre.

Edhe paleta e ngjyrave plotëson shijet e ndryshme: nga shumë klasike në të bardha apo të zeza deri tek variantet më të gjalla, në të kuqe, rozë, të verdhë, blu dhe portokalli, perfekte për verën.

 
Shfleto artikuj te tjere per: DANTELLA ELEGANCA FEMINITETI GARANCI VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved