10 kostume të rehatshme verore, por edhe shumë të bukura
 
Shperndaje
ikub#: 2005290036
Këto veshje ju do t’i mbani gjithë verën.
FOTO GALERI
Më në fund vera është këtu dhe të gjitha vajzat janë të entuziazmuara sepse tashmë mund të veshin pantallona të shkurtra, fustane dhe gjithçka tjetër verore. Sigurisht, rrethanat janë pak më ndryshe nga viti i kaluar, por vetëm se udhëtimi jashtë vendit mbetet i kufizuar, nuk do të thotë se ju nuk do ta shijoni sezonin veror. Ndërsa ne jemi të gjithë në distancë sociale për të mbrojtur veten dhe të tjerët, ju prapë mund të përfitoni nga moti i ngrohtë jashtë, për të shijuar rrezet diellore me veshjet e përshtatshme. Në këtë artikull do të gjeni disa ide veshjesh, kostume të lehta verore dhe për më tepër shumë të rehatshme saqë nuk do t’i hiqni gjithë stinën. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me modelet më të preferuara të veshjeve në verë.
 Shfleto artikuj te tjere per: KOSTUM STIL VERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved