10 modelet e çantave të vogla dhe shumë praktike
 
Shperndaje
ikub#: 2005290072
Çantat janë një aksesor i vogël, por luajnë një rol shumë të rëndësishëm.
FOTO GALERI
Në çantë ne mund të fusim gjerat kryesore dhe aq më mirë nëse ajo është e ndarë me pjesë për të mbajtur gjithçka të organizuar. Në këtë artikull nuk do të flasim për çantat e mëdha si çantat e shkollës, por janë çantat e vogla dhe të përshtatshme për çdo rast. Këto opsione të modës do t'ju ndihmojnë të jetoni ëndrrat tuaja të pistës, nga stilet sportive, najloni deri tek modelet minimaliste, prej lëkure. Modelet e reja të këtyre çantave janë tepër elegant dhe po aq praktike. I pëlqeni çantat e shpinës? Vera është momenti i duhur për t’i përdorur, kështu që shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me trendet më të reja. 
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR CANTA MODELE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved