10 pamje të bukura verore frymëzuar nga Instagrami
 
Shperndaje
ikub#: 2005290009
Si të visheni këtë verë?
FOTO GALERI

Ne u mbyllëm në shtëpi për shkak të urgjencën shëndetësore të Covid-19 dhe ishte ende mesi i dimrit. Në këto muaj të kaluar brenda shtëpisë kemi privilegjuar vetëm rroba dhe aksesorë të rehatshëm por tani që kemi ri gjetur (edhe vetëm pjesërisht) lirinë tonë ne mund të kënaqemi përfundimisht dhe të kthehemi për të luajtur me “mix & match”. Si të visheni këtë verë për të qenë elegante, e freskët dhe gjithmonë në krye? Kush më mirë se ndikuesit, gjithmonë të vëmendshëm ndaj tendencave të fundit, mund të na ndihmojë të gjejmë frymëzimin e duhur! Ne kemi parë në profilet e tyre në Instagram dhe kemi zgjedhur disa nga pamjet e tyre më interesante nga të cilat mund të merrni frymëzim në funksion të ardhjes së sezonit të verës.

Thjesht duhet t’i zbuloni ato!

 
Shfleto artikuj te tjere per: INSTAGRAMI PAMJA VERA VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved