Kanotjerja, ja si ta veshësh në mënyrë elegante
 
Shperndaje
ikub#: 2005290018
Për disa është vetëm një veshje që të vishet "fshehurazi" nën këmisha ose fustane.
FOTO GALERI

Për të tjerët, një emblemë e një stili që është pak a shumë e casual. Në realitet, kanotjerja nëse "trajtohet" me kujdes, mund të bëhet një veshje e must have për verën, e thjeshtë dhe jashtëzakonisht e gjithanshme.

Si? Duke i kushtuar vëmendje se si mund ta kombinojmë, materialin dhe dizenjon që kanotjerja ka. Kanotieren nëse e kombinoni si duhet mund ta vishni si gjatë ditës ashtu edhe për raste më te veçanta dhe elegante.

 
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANTE KANOTIERE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved