Moda ndryshon por kominoshet xhins mbeten gjithmonë tendencë!
 
Shperndaje
ikub#: 2005290007
Jeni lodhur nga pamjet e zakonshme? Zgjidhja është të kthehemi në thjeshtësi, kjo është arsyeja pse kominoshet janë një kartë e sigurte për verën.
FOTO GALERI

Kominoshet xhins janë një veshje praktike, e lehtë dhe super glam! Kominoshet xhins në fakt, simboli i klasës punëtore, rikthehen në qendër të vëmendjes në thjeshtësinë e tyre, në xhinsin më tradicional blu ose përndryshe në një gamë të nuancave të ngrohta të verës.

 
Shfleto artikuj te tjere per: MODA NDRYSHIMI TENDENCA XHINS

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved