Trendi i atleteve më stil për këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2005290133
Ja modelet e atleteve që do t’iu mbeten fiksim.
FOTO GALERI
Atletet me stilet më të veçanta janë trendi i kësaj vere. Duke nisur nga markat më të njohura si Balenciaga, Louis Vuitton, Alexander McQueen dhe kjo e fundit zë vendin e parë për këtë verë si marka më e preferuar. Modelet e atleteve janë në një formë që ju mund t’i kombinoni me gjithçka gjatë ditëve të nxehta të verës. Atletet janë qetësia e mendjes dhe trupit tuaj. Hidhuni një sy modeleve të mësipërme dhe zgjidhni stilin që ju përshtatet më shumë. 
 Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE MODELE STIL TREND VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved