Njihuni me benefitet e pedikyrit nga shtëpia
 
Shperndaje
ikub#: 2005310015
A po mendoni që pedikyrin tuaj ta aplikoni në kushtet e shtëpisë?
FOTO GALERI
Mos kërkoni më tej udhëzime sepse ne do t'ju mësojmë gjithçka që përfitoni nga pedikyri në kushtet e shtëpisë. Ju mund të mendoni se vetëm profesionistët mund ta bëjnë këtë punë ose nuk ka më mirë sesa dikush tjetër kujdeset për ju duke ju përkëdhelur këmbët. Por mos harroni se dhe ju keni aftësitë për ta aplikuar atë nga rehatia e shtëpisë. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe provoni të përkëdhelni këmbët tuaja në ambientin e pakrahasueshëm që ju dhuron shtëpia. 
 
 
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BENEFITE BUKURI PEDIKYR SHTEPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved