Trendi i kapelave verore që ju mbrojnë edhe nga dielli
 
Shperndaje
ikub#: 2005310019
Njihuni me modelet më të nevojshme të kapelave verore.
FOTO GALERI
Sa më shumë që mësojmë për diellin dhe çfarë i shkakton lëkurës sonë, aq më e rëndësishme është të mbrosh veten kur shkon jashtë për pushime gjatë sezonit veror.  Pavarësisht nëse dielli po shkëlqen në qiell ose thjesht ka re, ju duhet ta mbroni fytyrën tuaj. Rrezet ultravjollcë mund të shkatërrojnë lëkurën tuaj dhe të çojnë në kancer të lëkurës. Normalisht që këshillohet të vendosni kremin e diellit para se të dilni nga shtëpia, por ne ju sugjerojmë që të përdorni edhe kapelat. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me trendin më të domosdoshëm të kapelave.  
 Shfleto artikuj te tjere per: KAPELE MODEL STIL TREND VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved