Trendi më i pazakontë i thonjve, thonj në zjarr me kebap
 
Shperndaje
ikub#: 2005310016
Eksperimentet nuk kanë mbetur pas edhe në sallonet e bukurisë.
FOTO GALERI
Një sallon rus ka bërë shumë emër për manikyret dhe pedikyret e çuditshme që ka shpikur. Tashmë që ka mbërritur vera salloni “Nail Sunny” ka eksperimentuar shumë me dizajnët e thonjëve duke u frymëzuar nga stina e ngrohtë. Ata kanë krijuar një manikyr që përfshin një mini BBQ dhe përfshin zjarr mbi thonj. Dizajni më i çuditshëm është ai me kebap në thonj, të shoqëruar me zjarr. Salloni ndodhet në Rusi, por së fundmi hapi një degë edhe në Los Angelos. Fansat janë mahnitur shumë nga të pazakontat e reja rreth manikyrit dhe faqja e këtij salloni ka marrë rreth 100,000 shikime pasi postoi manikyrin me titull: 'Thonjtë Kebab #nailsunnytutorial'.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: EKSPERIMENT MANIKYR PEDIKYR THONJ TREND

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved