10 truke për flokë me volum
 
Shperndaje
ikub#: 2006010100
Flokë të hollë dhe pa volum? Mos u shqetësoni më poshtë do të mësoni disa truke të thjeshta por shumë efektive për ti dhënë volum flokëve tuaja.
FOTO GALERI
.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE TRUKE VOLUM

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved