Si t’i bëni flokët më të gjatë dhe të trashë në 30 ditë
 
Shperndaje
ikub#: 2006010049
Çdo herë, ne kërkojmë mënyra për të pasur flokë të gjatë dhe me shkëlqim. Në fund të fundit, flokët janë siç e thotë dhe shprehja e njohur popullore: “janë gjysma e bukurisë!”.
FOTO GALERI

Sipas shkencës, flokët rriten midis 0.3 deri 0.5 mm në ditë, 1 deri 1.5 cm në muaj dhe 12 deri në 15 cm në vit. Flokët gjithashtu kanë meritën e të qenurit indi i dytë me rritje më të shpejtë në trup.

Ja çfarë të keni parasysh për të pasur flokë më të gjatë dhe të shëndetshëm.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE GJATE KESHILLA SHENDETSHME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved