Të ndara por të kombinuara, kompletet që tendencë të verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006010090
Ato janë veshje që mund t’i bashkoni në një pamje unike ose t’i përdorni veçmas në një përzierje dhe kombinim gjithmonë të ri.
FOTO GALERI

Në një kohë kur nevoja për t'i bërë veshjet tona më thelbësore është e qartë, të ashtuquajturit “komplete” vijnë në ndihmë për të shfrytëzuar sa më shumë blerjen e detyrueshme të një pamje në modë, me linja të pa rezistueshme, por që ne do të jemi në gjendje ta përdorim në raste të ndryshme, duke luajtur me stilim dhe “mix & match”.

Ato janë veshje të ndara (dy ose tre zakonisht me të njëjtën printim ose identike ngjyrash) që mund të vishen si një pamje e vetme, efekt i plotë, ose saktësisht, duke i kombinuar ato me veshje të tjera tashmë të pranishme në veshjet tona, ndajeni për të krijuar një numër të pacaktuar të alternativave.

 
Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI KOMPLETE TENDENCE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved