Celebritet dhe ndryshimet drastike që kanë bërë te flokët
 
Shperndaje
ikub#: 2006020104
Njihuni me ndryshimet drastike që kanë pësuar celebritet nga stilimi i flokëve.
FOTO GALERI
Të famshmet gjithmonë kanë qenë të prirura për të ndryshuar pamjen e tyre, sidomos gjatë kohës në karantinë. Nga ngjyrat e lehta, ngjyrat e zjarrta dhe deri te prerjet e shkurtra shfletoni galerinë e mësipërme dhe shikoni ndryshimet që ato kanë pësuar.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITE FLOKE NDRYSHIME NGJYRE PRERJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved