Si të vishni këmishën e bardhë? Pamje nga 8 influencuese ku mund të frymëzoheni!
 
Shperndaje
ikub#: 2006020051
Këmisha e bardhë është një klasik pa kohë: zbuloni se si ta kombinoni atë me stilin duke marrë frymëzimin nga ikonat e stilit.
FOTO GALERI

Ekzistojnë disa rroba të thjeshta dhe elegante, të cilat vërtet bëjnë ndryshimin: bluza e bardhë është padyshim mes tyre. Falë shkathtësisë që e bën atë të përsosur në të gjitha rastet, nga zyra deri në kohën e lirë deri në situatat më elegante (edhe për një ceremoni, pse jo!). Nuk është rastësi që për dekada të tëra është llogaritur si një nga elementët kryesorë te veshjet "perfekte", domethënë, e përbërë nga copa të përjetshme, klasike dhe gjithnjë të vlefshme .

Pasi të flasim për modelet më interesante, le të zbulojmë se si ta kombinojmë atë për të shfrytëzuar plotësisht potencialin e tij të plotë. Për ta bërë këtë, ne kërkuam frymëzimin e duhur nga disa prej ndikuesit më elegantë të momentit dhe pamja e tyre e përsosur.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FRYMEZIMI INFLUENCUES KEMISHA VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved